Záchrana dat

Záchrana dat

Obrázek plotny pevného diskuObnovujeme data z pevných disků a diskových polí, které postihne softwarové poškození. Máme také spolehlivé nástroje na likvidaci dat z nepotřebných medií, tak aby neunikla žádná důvěrná data a média se přesto dala dále používat.

Nejčastější typy oprav

Náhlá smrt disků Seagate 7200.11. Tato chyba postihuje několik konkrétních sérií disků a na vině je vadný firmware. Máme speciální vybavení pro obnovu servisních dat pevného disku a při této chybě dokážeme obnovit 100% dat.

Nefunkční disk po havárii zdroje v PC. Ve většině případů se nám povedlo disk znovu rozhýbat a data obnovit.

Softwarové poškození disku - například po výpadku napájení. Máme vybavení na zrekonstruování oddílů a souborů i z disku, na kterém na první pohled nic není.

Obnovení smazaných souborů. Ať záměrně, nebo omylem smazané soubory dokážeme obnovit, pokud nebyl použit speciální nástroj pro vyčištění smazaných souborů z disku.

Obnova dat z hardwarově poškozených flashdisků. Typický zástupce takové opravy je ukopnutý, nebo rozsednutý flashdisk.

Smazání dat z pevného disku. Prodáváte-li svůj starý počítač, je na místě pořádně vyčistit i pevný disk, přičemž nestačí pouhý formát, nebo reinstalace operačního systému.

Poslední častý případ je pevný disk Western Digital WD3200BEKT-22ZCT0, který je často obsahem Acerů s datem 2009-2011. Záchrana dat z tohoto disku není sice stoprocentní jako u specializovaných firem, můžete tak ale získat alespoň některá data za cenu mnohonásobně nižší, než ve specializované firmě. Úspěšnost opravy se pohybuje okolo 90%. Některé soubory tak po zásahu nemusí být čitelné.

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu